Moterys.Meluoja.Geriau.Klubas (2013)

Moterys.Meluoja.Geriau.Klubas (2013)

Metai: 2013

Žanras: TV Laidos

Kalba: Lietuvių

Trukmė: 42min.

  |   prabalsavo: 3  

Kalėdos – susikaupimo ir šeimos šventė, tačiau populiariosios aktorės įtikins: geriausios šventės yra tos, kurias lydi humoras. „Moterys meluoja geriau. Klube“ juoko per šias šventes tikrai netrūks. Aktorių suvaidintose buitinėse, taigi ir komiškose situacijose kiekvienas atras bent dalelę savęs ar savo šeimos narių.

Moterų klube pakilią nuotaiką kurs žavios būtybės, kurias vaidina aktorės Inga Norkutė-Meda, Aušra Štukytė-Vilma, Karina Stungytė-Jurga, Natalija Janičkina-Ligita, Agnė Šataitė-Ugnė, Vitalija Mockevičiūtė-Galina. Prie merginų prisijungs naujas serialo „Moterys meluoja geriau“ veidas – Lina Rastokaitė-Oksana. Tai bus dalykiška, sofistikuota ir elegantiška veikėja, herojės Medos draugė. Na, o moteriškai kompanijai vadovaus ir vyriško prieskonio suteiks jų Filmai online geras pažįstamas Ramūnas Rudokas-Marijus.

Serialo gerbėjai „Moterys meluoja geriau. Klube“ ne tik galės kvatoti iki ašarų, bet ir sužinoti pikantiškų detalių apie savo pamėgtus personažus. Kam šiltus jausmus puoselėja Meda, kas vos nepribaigė Galinos, kieno vaikiną nuviliojo naujokė Oksana? Be to, moterys dainuos, demonstruos madas ir kitaip džiugins akis.

Komentarai: 0