Prisiminti pavojinga / Paycheck (2003)

Prisiminti pavojinga / Paycheck (2003)

Metai: 2003

Žanras: Mistiniai / Moksliniai / Trileriai / Veiksmo

Kalba: Lietuvių

Trukmė: 1h58min.

Režisavo: John Woo

Vaidina: Ben Affleck, Aaron Eckhart, Uma Thurman, Paul Giamatti, Colm Feore, Joe Morton, Michael C. Hall, Peter Friedman, Kathryn Morris

  |   prabalsavo: 0  

Siužetas

Inžinierius Maiklas Dženingsas atlieka ypatingo slaptumo užduotis už visai patrauklų atlyginimą.

Kai darbas galutinai užbaigiamas, milijonierius užsakovas nusprendžia visiškai ištrinti buvusio pavaldinio pastarųjų mėnesių atmintį, kad niekas nieko nesužinotų.

Nieko perdaug neįtardamas, Maiklas atvyksta į nurodytą vietą atsiimti pažadėto atlygio - 92 mln. JAV dol. Šią akimirką ir prasideda problemos.

Jaunuolis sužino, kad dar prieš prarasdamas atmintį jis pats tuos pinigus iškeitė į 19 tarpusavyje visai nesusijusių niekučių. Tuo pačiu metu jį dar pradeda persekioti FTB agentai ir samdomas žudikas. Maiklas nori išsiaiškinti tiesą, bet tai bus pavojinga.
Tai įdomu

Po sėkmingos veiksmo juostos “Prisiminti pavojinga” premjeros aktorius Ben Affleck pareiškė: “Esu tikras: jeigu filmą “Gigli” būtų statęs toks režisierius kaip John Woo, juosta nebūtų patyrusi fiasko. Aktorius neslepia savo begalinio džiaugsmo, kad likimas suvedė jį su šiuo talentingu režisieriumi ir visa “Prisiminti pavojinga” filmavimo komanda. “Jų dėka aš daug naujo sužinojau apie kiną, apie aktorių santykį su režisieriumi. John Woo kardinaliai pakeitė mano įsivaizdavimą kaip turi būti filmuojamas tikras veiksmo filmas”, - teigė Ben Affleck.

Pridėta: kalibrasss
Тagai: 2003
Komentarai: 0